Konferencia a társas tanulásról

Idén 8. alkalommal került megrendezésre a Vályi András Anyanyelv-pedagógiai Konferencia a Magyar Nyelvtudományi Társaság Szemere Gyula anyanyelv-pedagógiai kutatócsoportja szervezésében. A konferencia online formátumban zajlott, alcíme A társas tanulás lehetőségei az anyanyelvi nevelésben volt. Kutatócsoportunk munkáját Bodó Csanád mutatta be a Kommunikációs és társas tanulás című szekcióban.

Az előadás adatai:
Bodó Csanád – Boda Kata – Dobos Mária – Fehérvári Anikó – Gáspár Judit – Marczell Soma – Szabó Gergely – Széll Krisztián. A kollaboratív írás mint az írásbeliség fejlesztésének lehetősége. VIII. Vályi András Anyanyelv-pedagógiai Konferencia: A társas tanulás lehetőségei az anyanyelvi nevelésben. Magyar Nyelvtudományi Társaság, Szemere Gyula anyanyelv-pedagógiai kutatócsoport, online, 2023. december 9.

Posted

Tags: